sahirparkour Parkour projekty Parkour Praha (kroužek)

Parkour Praha (kroužek)

Parkour kroužek v Praze

Co je parkour? Parkour je pohybová disciplína, při které se parkourista (občas též traceur) pohybuje přes překážky. Do tréninku parkouru se řadí zejména koordinační cvičení, silová příprava, trénink vytrvalosti a samozřejmě i techniky. Techniky jsou od základních přeskoků až po pokročilá salta a akrobacii. Přesně o tom je parkour.

Proč přihlásit dítě na parkour?

Parkour je skvělá sportovní aktivita, při jejímž tréninku zapojujete nejen celé tělo, ale posilujete i soustředění. Na první pohled je trénink salt a akrobacie nebezpečný, málo kdo si ale uvědomí, že za šílenými kousky se skrývají stovky hodin tvrdého tréninku.

A přesně o tom to je.. není možné prostě jen tak vyběhnout a hrát si venku na Spidermana. Nejprve je potřeba tělo na tuto zátěž připravit odpovídajícím způsobem a hlavně začít od úplných základů. 

Takže.. proč kroužek parkouru?

Důvodů pro sport a parkour je samozřejmě mnohem víc.. ale běžte se radši přesvědčit a udělat si vlastní názor!

Parkour kroužky nejen po celé Praze, trénujeme parkour i v dalších městech..

Jsme organizace Svět pohybu a zabýváme se tělovýchovou. Patříme k průkopníkům této nové disciplíny v Česku a máme zkušenost s vedením tréninků pro děti a mladistvé.

Podívejte se na naše webové stránky do sekce kroužky a přijďte se za námi podívat.

A co že jako Svět pohybu děláme?

To, v čem jsme ale nejsilnější a máme v tom nejdelší tradici jsou campy s tématem parkouru. V roce 2018 navíc nově rozlišujeme parkour tábor pro začátečníky a parkour soustředění pro ty, kteří to myslí vážně a mají ambici posouvat svoje výkony i přes to, že ne vždycky je to úplně easy.

Ať už chceš začít, zlepšovat se, naučit se trik, který ti zatím nejde, nebo jen potkat nové přátele se stejným zaměřením, jsme tu pro tebe.

ZOHIR.cz

Načítání...