sahirparkour Parkour projekty Parkour oblečení (shop)

Parkour oblečení (shop)

Parkour oblečení, obchod a shop

Kde nakoupit kvalitní české a funkční oblečení na parkour?

Parkour.fashion je internetový portál, zabývající se parkourovou kulturou, Parkour.fashion jsou novinky ze světa parkouru, recenze, testy, příběhy jednotlivých značek a další informace, které ti usnadní orientaci na trhu. Parkour.fashion je oblečení od parkouristů pro parkouristy.

V čem je hodnota Parkour.fashion?

Jaké je naše poslání?
Podporovat street kulturu a mladou generaci v dosahování svých snů. Nemůžeme za tebe trénovat, ale můžeme udělat maximum pro tvůj skvělý pocit i fantastický vzhled během tréninku. Nabídneme ti styl, který ti sedne a naše oblečení s tebou bude při překonávání tvých limitů, bude to druhá kůže. Proto u nás najdeš jenom top kvalitu, za kterou si stojíme, a kterou sami nosíme.

Ještě něco navíc?
Na trh uvádíme novou značku parkourového oblečení Zerker, jejímž designéry jsou čeští parkour gurus, zakladatelé značky ZOHIR. Zkušenosti těchto veteránů jsou zárukou, že Zerker bude splňovat ty nejvyšší nároky, které na tebe parkour klade.

Víc než jen parkour oblečení?

Filosofie Urban Ninja je jeden z mých projektů, který si klade za cíl podpořit mladou generaci v osobním rozvoji a tréninku nejen parkouru. Cenově dostupné oblečení na parkour s myšlenkou. Usiluj o nejlepší verzi sebe sama, staň se Urban Ninja. Více o projektu Urban Ninja.

Parkour shop? Nákup v obchodě jednoduše online.

Načítání...