Služby

Reference

Karan Rawat

CCO & director
Autumnwinter communications & design, India

It was great working with Thomas on our film for Integriti clothing from India. We shot this in his hometown Prague for 2 hectic days and Thomas was very supportive full of energy and above all thorough professional.

Pro Autumnwinter jsem realizoval odbornou konzultaci a video.
Podívejte se na video, které jsme společně natočili. číst více

Petr Oukropec

filmový režisér
Negativ s.r.o.

Tomáš byl členem našeho filmového štábu jako odborný poradce přes parkour. Měl na starost zejména choreografování parkourových scén a consulting, zároveň byl trenér hlavní představitelky ve filmu Ani ve snu! Tomáš si získal respekt početného filmového štábu jako profesionál, který dokáže komunikovat a přenést vlastní mimořádné schopnosti ve prospěch společného díla. Jeho práci ocenili diváci i odborné publikum na festivalu Berlinale 2016 a dále ve více než 25 zemích celého světa, kde byl film úspěšně promítán.

S Negativ s.r.o. jsem spolupracoval na filmu Ani ve snu!
Přečtěte si o naší spolupráci více. číst více

Tomáš Taran

Moje pracovní filosofie

Při pohledu na mé portfólio často slýchám: "Jak to můžete všechno stíhat? Když má člověk tolik aktivit, tak přeci nemůže pořádně rozumnět ani jedné!".

Věřím tomu, že pokud člověk dělá více aktivit, které se vzájemně doplňují a podporují (nikoliv vylučují), tak dokáže provázat znalosti a postřehy z více oborů a díky tomu vzniká jeho přidaná hodnota. Sám bych všechny aktivity samozřejmě nestíhal, stojí za mnou silný tým.

Jaká je moje silná stránka? Dokážu zajistit, aby se myšlenky proměnily ve výsledky, které vaší firmně vydělají peníze. Zaručuji Vám profesionální přístup a spolehlivost. Dávám přednost kvalitě před kvantitou. 

Pokud máte zájem o spolupráci se mnou, tak mi napište e-mail, nebo rovnou zavolejte a domluvíme si konzultaci (on-line nebo osobně Praha). Úvodní konzultace je zcela zdarma.

Zaujala Vás moje nabídka?
Můžete se mi ozvat na 739 491 810 nebo na tomas.taran@sahirparkour.com.

Načítání...