sahirparkour Služby Projektový manažer

Projektový manažer

Své zkušenosti z oblasti parkouru i managementu využívám i v marketingových, uměleckých a charitativních projektech, které vyžadují detailní znalost tohoto oboru.

Díky tomu jsem schopen realizovat kompletní zakázky z těchto oblasti jako externí dodavatel. Ať už potřebujete zajistit prověřené aktéry, prostory, scénář, kompletní online marketing či celé představení, jsem tu pro Vás.

Z Vaší strany potřebuji pouze detailní zadání a postarám se o vše ostatní, přesně dle dohody. Působím jako odborný konzultant přes parkour, koordinátor a především projektový manažer úspěšných projektů a kampaní.

Má práce se vyznačuje důrazem na kvalitu a autentičnost. Stejně jako v tréninku a osobním rozvoji, i v byznysu neakceptuji žádné kompromisy.

Preciznost, cit pro detail, dodržení domluvených termínů, flexibilita a naprostá profesionalita. To jsou hodnoty, za nimiž si stojím.

Reference:

Na pozici koordinátora jsem pracoval na projektech jako je O2 Videotéka, nebo celevečerní film Ani ve snu. Kromě externích spoluprací mám za sebou také svoje vlastní projekty, které najdete v sekci parkour projekty.

Načítání...