sahirparkour Služby Vystoupení, exhibice

Vystoupení, exhibice

Parkour patří mezi divácky atraktivní disciplíny a je tedy ideálním prostředkem pro oživení oslav, festivalů či jiných sportovních a kulturních akcí.

Každé vystoupení či exhibice jsou pro účinkující i diváky nezapomenutelným zážitkem. Jelikož se parkour pohybuje na pomezí atletiky, gymnastiky a bojových umění, je každé představení jedinečné. Každý parkourista zdolává překážky svým stylem a navíc pokaždé odlišně. Fantazii se meze nekladou.   

Důležitý je aspekt motivace a pozitivního myšlení. Cílem představení není jen diváky pobavit, ale i šířit psychologii překonávání překážek a zanechat v nich silný pocit netradičního zážitku, díky kterému si s vaší firmou spojí příjemné pocity.

Reference:

Naši akrobatickou show a "tancování v kleci" používá při svých exkluzivních představeních známý umělec Yemi A.D. z JAD Productions s.r.o. V rámci spolupráce s ním jsme měli příležitost prezentovat naše schopnosti na Adidas konferencích po celé Evropě (dokumentární video z Budapešti) a v televizní show Tvoje Tvář Má Známý Hlas druhá série. 

Načítání...